ABIP.pl logo

prowadzony przez:
Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych w Mrągowie


BIP > Z ŻYCIA MIESZKAŃCAOdwiedziny piłkarzy z MKS Mrągowia Mrągowo w Dzień Dziecka

grafika

W Dniu Dziecka odwiedzili nas piłkarze i przedstawiciele zarządu MKS Mrągowia Mrągowo. Oczywiście został rozegrany mecz w którym drużyna z naszego domu pokonała w rzutach karnych piłkarzy z Mrągowi :) . Po meczu odbył się wspólny grill orz występy artystyczne. Serdecznie dziękujemy za przybycie piłkarzy z Mrągowi i zapraszmy ponownie za rok. 


Turniej piłki nożnej Seni Cup 2018

grafika

Seni Cup turniej eliminacyjny w Waplewie już za nami. Nasza drużyna zajęła 3 miejsce w najsilniejszej grupie A. W tym roku nie było dane nam wygrać przepustkę na finał w Toruniu ale na pewno o to postaramy się za rok .


"Być dla Innych" Charytatywnie po raz 18

grafika

Kolejny, już 18-sty raz w CKiT odbyła się charytatywna impreza ”Być dla innych”, którego tradycyjnie główną organizatorką była Pani Ewa Gnoza z MDK w M-wie. Udało się zebrać  14 tyś. zł. – pieniądze ponownie przeznaczone będą na wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży z mrągowskiego DPS-u. Szczegulne podziękowania dla wszystkich uczestników i wolontariuszy.

 


Roztańczony PGE Narodowy 2017

grafika

W dniu 23.09.2017r. nasi mieszkańcy mieli okzję uczestniczyć w muzycznym wydarzeniu które odbyło się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na Warszawskim stadionie mogli usłyszeć swoich muzycznych idolów tj. Akcent, Boys, Weekend , Alvaro Soler. 


strzałka do góry